Slatinský minibazárek

Vítáme vás na Slatinském minibazárku

Tento projekt vzniknul na podporu týraných a bezprizorních zvířátek a následné zajištění péče o ně.

Jak to celé funguje?

Kočičí spolek Slatina bude pořádat soubor charitativních akcí zde na webu, na sociálních sítích případně na některém  stánku ve větších městech. Veškerý finanční výtěžek z těchto akcí bude použit pro účely našeho spolku, např. na výstavbu ohrad, nákupu krmiva nebo veterinární péče.

Jak můžete pomoci?

Pomoci můžete tak, že nějakou věc darujete, případně si něco koupíte

Kam je možné věci darovat?

Darovat věci můžete na naši adresu uvedenou v kontaktech, tj. Kočičí spolek Slatina, Slatina 39, 671 53 Jevišovice. Věci můžete buď zaslat poštou nebo se zastavit u nás a předat osobně.

Kde je možné věci nakoupit?

Prozatím budeme nabízet věci zde na našich stránkách nebo na našem FB. V budoucnu však bude možné navštívit náš stánek v některých z větších měst. Jakmile se tato akce bude blížit, budeme vás včas informovat na sociálních sítích.

Proč zrovna nakoupit u nás?

Uděláte si radost hned dvakrát. Za prvé budete mít radost z věci, kterou si u nás zakoupíte a za druhé, nákupem pomůžete i našim zvířátkům v útulku, jelikož veškerý finanční obnos poputuje právě k nim :)

Jak mohu nakoupit nějakou věc?

Napíšete mi vzkaz zde na webu níže, kde specifikujete o co máte zájem. Případně na sociálních sítích vytvoříte komentář pod danou věcí.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Zasíláme Zásilkovnou (+79,- Kč) nebo po předchozí domluvě je možné si vyzvednou přímo u nás na Slatině 39

Jak bude možné zaplatit za danou věc?

Pokud si nějakou věc u nás koupíte, bude možné zaplatit buď bezhotovostně převodem na náš transparentní účet č. 2902274499/2010, kde po připsání platby odešleme zboží, případně u nás hotově oproti příjmovému dokladu.

Aktuálně nabízíme tyto předměty:

Dámské chytré hodinky Smart watch

Pomocí těchto chytrých hodinek bude hračkou sledovat spálené kalorie, počty kroků, apod... dokonce umí i porovnávat výkony mezi kamarády a společně se tak můžete oddávat sportovním výkonům.

Cena 450,- Kč

Stonožky malej a velkej

Tyto stonožky určitě udělají radost každému dítku.

V setu 2 ks za velmi výhodnou cenu 199,- Kč. Ty prostě musíte mít...

Cena 149,- Kč

LED svítící věneček

Chystáte se vyrobit si svůj vlastní adventní věneček? Nebo cool čelenku? Potom byste jim mohli dodat krásnou atmosféru pomocí LED světýlek. Napájení pomocí dvou knoflíkových baterií vydrží svítit po dlouhou dobu.

Cena 49,- Kč

Čelenka "Minnie"

Chystáte se s dítkem na karneval, narozeninovou oslavu nebo nějakou podobnou akci? Na této párty určitě musíte mít pořádný uši. U nás vše skladem.

Cena 29,- Kč

Plavecké kalhoty pro batolata

Máte doma nějakou malou ratolest a chystáte se na koupaliště nebo do bazénu? Nabídnout můžeme tyto plavecké kalhotky ve kterých bude vaše dítko v naprostém bezpečí. Nabízíme ve dvou barvách a různých velikostech M - XXL.

Cena 399,- Kč

Skladem 5 ks

Čelenka "afro"

Chytré fitness hodinky tu již v nabídce máme, avšak pokud budete potřebovat něco na pot, který vám bude téct po čele, až budete trénovat třeba na maraton, tak myslíme na vše. Máme tu pro vás super čelenky v afro stylu v různých barvách. Tak na co ještě čekáte?! Výhodně v setu 4ks za super cenu 299,- Kč.

Cena 99,- Kč

Skladem 8 ks